Робочий візит до
Університету менеджменту безпеки бізнесу в м.Кошице (Словаччина)

22 січня 2024 року делегація науково-педагогічних працівників Чернівецького торговельно-економічного інституту ДТЕУ здійснила робочий візит до Університету менеджменту безпеки бізнесу в м. Кошице (Словаччина). У склад делегації ввійшли: заступник директора Ірина Лошенюк, начальник відділу науково-методичної роботи та міжнародних зв’язків Алла Шимко, завідувач кафедри фінансів, обліку і оподаткування Алла Чорновол, доцент кафедри менеджменту, маркетингу і міжнародної логістики  Ольга Вдовічена та старший викладач цієї ж кафедри Анна Кримська.

У рамках візиту проведено зустріч-нараду з керівництвом закладу та ознайомчу екскурсію з матеріально-технічною базою університету. Його представники поділились з нашими викладачами інноваційними методами роботи та новими ідеями в сфері освіти.

За результатами зустрічі підписано меморандум про співпрацю, укладено домовленість про низку спільних наукових заходів та розпочато стажування науково-педагогічних працівників ЧТЕІ.

Робочий візит до Університету менеджменту безпеки бізнесу в м.Кошице (Словаччина)