Студентська наукова конференція
«Вектори розвитку обліку та оподаткування в
умовах соціально-економічних викликів»

24 квітня 2024 року студентка Чернівецького торговельно-економічного інституту ДТЕУ Марія Фірчук взяла участь у Студентській науковій конференції «Вектори розвитку обліку та оподаткування в умовах соціально-економічних викликів», яка відбувалася на базі кафедри обліку та оподаткування Державного торговельно-економічного університету.

На пленарному засіданні конференції з вітальним словом виступили проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків, д.е.н., професор, Анжеліка Герасименко, декан факультету фінансів та обліку, д.е.н., професор Тетяна Канєва, завідувачка кафедри обліку та оподаткування, д.е.н., професор Олена Фоміна та головний бухгалтер ТОВ «ЕПІЦЕНТР К» Тарас Захарків.

На секційному засіданні конференції «Облікова політика підприємства: галузеві особливості» виступила студентка IV курсу спеціальності «Облік і оподаткування» ЧТЕІ ДТЕУ Марія Фірчук з науковою доповіддю «Розвиток цифрового обліку на українських платформах» (науковий керівник – к.е.н., доцент кафедри фінансів, обліку і оподаткування Юлія Маначинська).

Марія Фірчук зайняла призове 3 місце і була нагороджена грамотою Всеукраїнської професійної бухгалтерської газети «Все про бухгалтерський облік» та сертифікатом учасника конференції.

Висловлюємо щиру подяку за багаторічну співпрацю, а також за можливість брати участь у наукових заходах такого високого рівня колегам з Державного торговельно-економічного університету!

Студентська наукова конференція «Вектори розвитку обліку та оподаткування в умовах соціально-економічних викликів»