Підсумки всеукраїнської благодійної акції «Смілива гривня»

Уже другий рік поспіль Чернівецький торговельно-економічний інститут ДТЕУ бере активну участь в акції «Смілива гривня». Це благодійна ініціатива Національного банку України, яка має на меті об’єднати зусилля українців та зібрати кошти для допомоги силам оборони України.

Зокрема, впродовж вересня-листопада 2023 року студенти, співробітники та викладачі інституту долучилися до збору монет номіналами 10, 50 копійок та 1, 2, 5 і 10 гривень та перерахували їх на спеціальний рахунок у НБУ.

Загалом за підсумками проведеної акції Національному банку України, разом із партнерами АТ КБ «ПриватБанк», АТ «Ощадбанк», АТ «ПУМБ», та всім залученим українцям вдалося зібрати 4,3 мільйони гривень, які були спрямовані на потреби наших захисників.

У квітні 2024 року за підсумками другої хвилі «Смілива гривня» Чернівецький торговельно-економічний інститут ДТЕУ отримав грамоту від Національного банку України за активну участь у всеукраїнській благодійній акції «Смілива гривня», підтримку Збройних сил України, високу громадянську позицію, патріотизм і вагомий вклад у наближення нашої Перемоги.

Боремося і поборемо!

Підсумки всеукраїнської благодійної акції «Смілива гривня»