Відеозвернення Антоніни Захарової до учасників
круглого столу «Енергія овочів та фруктів: механізм здоров’я людини»

З нагоди проведення круглого столу «Енергія овочів та фруктів: механізм здоров’я людини» на адресу ЧТЕІ ДТЕУ надійшло відеозвернення від організаторки багатьох міжнародних та всеукраїнських кулінарних заходів в Україні та Європі, волонтерки Антоніни Захарової, яка висловила свою підтримку студентській молоді у прагненні розвиватися і вдосконалюватися.

Також пані Антоніна подякувала директору ЧТЕІ ДТЕУ Анатолію Вдовічену за всебічну підтримку студентства та волонтерську діяльність.

Дякуємо, пані Антоніно, за Ваш вклад у сферу кулінарії та гостинності України, а також за готовність ділитися власним практичним досвідом!

Ваш досвід для нас - безцінний скарб!

Відеозвернення Антоніни Захарової до учасників круглого столу «Енергія овочів та фруктів: механізм здоров’я людини»