Підписання угоди про партнерство та співробітництво

10 листопада 2023 року між Чернівецьким торговельно-економічним інститутом Державного торговельно-економічного університету (м. Чернівці, Україна), та Університетом ім. Штефана чел Маре (м. Сучава, Румунія), повторно підписано угоду про партнерство та співробітництво. Сторони вирішили продовжити багаторічну співпрацю між Університетом та Інститутом з метою подальшого розвитку академічних, культурних, наукових та інших заходів з обміну.

Основною метою цієї угоди є сприяння міжнародному співробітництву в галузі академічної освіти та наукових досліджень, а саме: обміну студентами та професорсько-викладацьким складом, а також науковими матеріалами, публікаціями та інформацією; спільним програмам наукових досліджень; організації конференцій тощо.

Сподіваємося, що укладені документи сприятимуть подальшим новим цікавим спільним заходам та розвитку міжнародного співробітництва.

Підписання угоди про партнерство та співробітництво