Участь студентки в освітній програмі ЄС «Erasmus+»

З 20.02.2023 р. по 03.07.2023 р. студентка 4 курсу спеціальності «Облік і аудит» Галина Мельниченко взяла участь в освітній програмі Європейського Союзу «Erasmus+» і пройшла навчання у Трансильванському університеті (м. Брашов, Румунія).

Навчання відбувалося англійською мовою за вибраними здобувачем вищої освіти курсами зі спеціальності. Результати навчання визнані та взаємозараховані інститутом. Фінансування проживання, проїзду, харчування, а також виплата щомісячної стипендії у розмірі 800 євро здійснювалася за рахунок Трансильванського університету. Студентка отримала безцінний досвід навчання у європейському закладі вищої освіти, поповнила багаж знань з фахових дисциплін, підвищила рівень володіння іноземною мовою, здобула друзів з різних куточків світу, які теж проходили навчання у рамках програми.

Галина поділилась враженнями: «Завдяки програмі Erasmus+ я отримала дуже цікавий та повчальний досвід – навчання за зовсім іншою моделлю освіти за європейськими стандартами. Цей досвід дав можливість мені познайомитися з людьми різних національностей та культур із різних країн, я стала значно зрілішою та дорослішою, адже, залишившись наодинці в іншій країні, мені потрібно було адаптуватися до всього нового. Все навчання там відбувалося англійською мовою, що допомогло мені підвищити свій рівень іноземної мови. Я надзвичайно вдячна своєму інституту та програмі Erasmus+ за таку можливість».

Завдяки цій програмі ЄС молодь має можливість бути академічно мобільною в освіті, а завдяки навчанню в ЧТЕІ ДТЕУ студенти можуть здобути ті вміння, навички і компетентності, які стануть основою для навчання у закордонному університеті та допоможуть їм стати успішними в обраній професії!

Участь студентки в освітній програмі ЄС «Erasmus+»