Налагодження міжнародної співпраці Україна - Португалія

17 травня 2023 року у м. Віла-Реал (Португалія) відбулося урочисте підписання Меморандуму про партнерство, співробітництво та науковий обмін між Чернівецьким торговельно-економічним інститутом Державного торговельно-економічного університету та Університетом Траз-уш-Монтиш і Алту-Дору.

Сторони, в особі ректора університету, професора Emadio dos Santos Ferreira Gomes та заступниці директора інституту Ірини Лошенюк, яка представляла директора ЧТЕІ ДТЕУ Анатолія Вдовічена, домовилися та задокументували свої наміри про міжнародне партнерство у сфері вищої освіти.

Під час офіційного підписання документу Ірина Романівна презентувала для партнерів Україну як державу, що захищає свій народ, територію та незалежність від ворога, розповіла про зусилля українців щодо об’єднання заради виживання та збереження свої нації, презентувала місто Чернівці, яке стало тимчасовим прихистком для тисячі українців, що змушені були покинути свої домівки. Також вона розповіла про колектив Чернівецького торговельно-економічного інституту ДТЕУ, зокрема його волонтерські справи та заходи щодо підтримки Збройних сил України, соціальні, наукові, освітні проєкти та можливості.

Щиро дякуємо ректору університету Emadio dos Santos Ferreira Gomes за доброзичливий прийом, щиру підтримку України та сподіваємося на спільні подальші наукові та освітні заходи щодо підвищення якості освіти до міжнародних стандартів.

Меморандум про співпрацю з Університетом Траз-уш-Монтиш і Алту-Дору став важливим документом про міжнародне партнерство ЧТЕІ ДТЕУ з закладами вищої освіти світу. Це відкриває можливості як для студентів, так і для викладачів інтегруватися у міжнародний освітній простір, а також презентувати українську освіту і науку на світовому рівні!

Налагодження міжнародної співпраці Україна - Португалія